Zákaznícka podpora

Profesionálna podpora je kľúčová pre plynulosť prevádzky a spokojnosť koncových zákazníkov. Pomôže im pri nefungujúcich kartách, stratených lístkoch a nezaplatenom parkovnom. Promptné riešenie týchto situácií je kľúčovým pilierom centra dohľadu.

Štandardná prevádzka

24/7 centrum dohľadu sa automaticky postará o vklad a výber hotovosti, doloženie pások do tlačiarní, či servis všetkých zariadení. Centrum rovnako zabezpečí opravu nefungujúcich či poškodených zariadení. Tým zaistí funkčnosť a bezpečnosť prevádzky na parkovisku.

Havarijná prevádzka

Profesionálna podpora znižuje riziká, ktoré sa primárne týkajú počasia a vandalizmu. 24/7 centrum dohľadu pravidelne monitoruje atmosférické zrážky a rýchlosť vetra. Následný zásah predchádza nefunkčnosti parkoviska, resp. čo najrýchlejšie obnovuje jeho prevádzku.

24/7 centrum dohľadu si môžete samozrejme vybudovať aj sami. Ak to však necháte na nás, ušetríte náklady potrebné pre technické zázemie, personálne obsadenie a investícií do inovácií. Za primeranú odplatu sa o vaše parkovisko budú starať profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami.

Máte záujem o naše služby?

Napíšte nám vaše telefónne číslo alebo e-mail, a my sa vám ozveme späť. Ak nechcete čakať, zavolajte, alebo nám napíšte. Tu sú naše kontakty.

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Vaše tel. číslo