S radosťou ozmamujeme, že odstavná plocha Filiálka je od 1.1.2024 otvorená!

Odstavná plocha Filiálka sa nachádza v širšom centre Bratislavy s veľmi dobrým napojením na Mestskú hromadnú dopravu. Slúži tak pre krátkodobých zákazníkov, ktorí chcú auto pohodlne zaparkovať a ďalej využiť MHD, ako aj pre dlhodobých zákazníkov ktorí chodia do Bratislavy za prácou.

Odstavná plocha je plne automatizovaná. Medzi jej vybavenie patrí najmodernejší parkovací systém, stály kamerový dohľad, ako aj osvetlenie počas noci.

V okolí Filiálky as nachádza Tržnica, OC Centrál, Železničná nemocnica, či Istropolis, ktorý sa rekonštrukciou mení na nové obchodné centrum.

Filiálka pre návštevníkov ponúka bezkonkurenčne najlacnejšie parkovanie v Bratislave, a to iba 1 €/každá začatá hodina. Taktiež je stanovená maximálna cena za 24 hodín na úrovni 7 €. Pre obyvateľov z okolia ponúka zvýhodnené parkovanie v čase od 16:00 hod až do 08:00 hod. v sume 3 €, ako aj mesačné parkovanie 24/7 za 100 €.

Na parkovisku je možná platba bankovou kartou – buď v platobnom automate alebo na výjazdovom stojane

Pre držiteľov smartfónov je možnosť platby aj pomocou najpoužívanejšej aplikácie v Bratislave – ParkDots. Bližšie informácie o platbách cez aplikáciu as nachádzaj na pozemku Filiálky na stĺpoch verejného osvetlenia.

Všetky dôležité informácie vrátane prevádzkového poriadku nájdete v prehľadnej forme na stránke parkoviska.